Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç Burcu Aşk

Sevgiye önem veren erkeksin. Gururlusun, eğlencelisin, gözün yükseklerde ve en önemlisi kadınlar tarafından çekicisin. Aradığın kadında güzellikten daha çok bilgiye, akıllılığa önem verirsin.

Birlikteliklerinin uzun süreli olması için, partnerinin üstün bir insan olması gerekir. Bu özelliği ararsın ve buluncaya kadar da yalnız kalmayı tercih edersin. Sevmek ve sevilmek buna inanmak seni her zaman mutlu eder. Aşk hayatında biraz kıskanç olduğunu söyleyebiliriz. Bir kadından hoşlanırsan o kadın her şeyi ile senin olmalı, hata yapmasını istemezsin ve gerçekleşirse tartışma çıkarabilirsin.

Aldatmak ve aldatılmak sana göre değildir. Kadınların seni kıskandırması sevginin artması konusunda pek işe yaramaz. Hatta tam tersine sevgin bitebilir. Kıskanıyorsan sürekli huzursuz ve diken üstünde olursun. Basit kadınlar ilgini çekmez. Ancak bunun tam tersi kadınlar ile de bir takım sorunlar yaşayabilir ve kıskanç birisine dönüşebilirsin. Sonucunda ise ilişkin bitebilir.

Yalan söylemeyi ve söyleyeni sevmezsin. Tahammül edemeyeceğin tek şey budur. İlişkilerde önemli günleri unutmasın ve aynı şeyi partnerinden de beklersin. Hatta bu konuya fazla önem verdiğin söylenebilir. Aksi halde üzülür ve değer verilmediğini düşünürsün.