Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç Erkeği

Bir Koç Burcu erkeğinde bulunabilecek kusurlar zaten hiçbir zaman başlangıçta ortaya çıkmaz. İlgili oluşları insanları bunaltabilir. Sürpriz yapmayı seven Koç burcu erkeği istediği her şeyi nasıl yaptıracağını iyi bilir. İster on yedi, ister yetmiş yaşında olsun, bir kere kazanmaya azimli. Üstelik savaş ilerledikçe, hırsının ateşi de giderek artacak. Koç Burcu istediğine sahip olmaya kararlıdır.

Koç Burcu erkeği kadınları kolay baştan çıkarma yeteneğine sahip biri olarak ün salmıştır. Ama yüreği yaralanınca da, istediğiniz bahse girebilirsiniz, ortaya çıkan sorunların yarısı, ondan kaynaklanmıştır. Bütün ömrü boyunca daima herkese meydan okur. Buna bir de Koç Burcu erkeğinin, erkeğin üstünlüğüne inanan karakterini de ekleyin.

Koç Burcu erkeği kesinlikle oyalayıcı bir tiptir. Çevrenizde ondan daha sevecen ve gösteriş meraklısı bir erkek daha bulamazsınız. Yine de kendisiyle yaşanması kolay bir insan da diyemezsiniz. ihtiyaçları çok büyük önem taşır; bu nedenle de, Koç Burcu’ndan olanların çoğu reddetmekle beraber, hem kendisi hem de sizin için geçerli kurallar koymaktan hiç çekinmez.

Kadının bağımsız olmasını ister, ama mesleğinize, arkadaşlarınıza, ailenize ve Tanrı yardımcınız olsun, bir başka erkeğe, onun kadar önem verdiğinizi öğrenirse, kıskançlık nöbetleri geçirir. Kendisiyle beraber yaşamanın kolay olmadığını, diğer insanlara hayatı her zaman zehir ettiğini kendisi de çok iyi bilir. Koç Burcu insanı ile yaşamak istiyorsanız, Koç Burcu erkeğinin istediği her şeyi yapmaya hakkı olduğuna inandığınızı aklınıza yerleştirin. Hatta bunun için kimsenin onayına da gereksinme duymayacaktır. Mars gezegeninin bu gururlu erkeği için fiziksel ilişki daima büyük önem taşır.